Przetłumacz stronę


Nawigacja

Linki

NFZ Centrala

NFZ OLSZTYN

Ministerstwo Zdrowia

BADANIE SATYSFAKCJI PACJENTA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (POZ)

Diagnostyka laboratoryjna i mikrobiologiczna

LABORATORIUM CENTRALNE W PISZU

Ul. Sienkiewicza 2


Kierownik:Lek.wet. Anna Żórawska
Diagnosta Laboratoryjny, Specjalista analityki klinicznej


Laboratorium Centralne SP ZOZ w Piszu jest laboratorium pełnoprofilowym . Oferujemy szeroki panel badań laboratoryjnych , które wykonujemy codziennie w dni robocze. Część badań jest wykonywana przez podwykonawcę (czas oczekiwania na wynik badań u podwykonawcy 1-6 tygodni ) . Istnieje możliwość wykonania badań za odpłatnością , bez skierowania od lekarza . Personel pomaga pacjentom w doborze badań . Do pobierania krwi używamy systemu zamkniętego firmy Cebo. Wykształcony personel gwarantuje wysoki poziom usług . Wyniki są autoryzowane przez diagnostów laboratoryjnych . Analizatory i odczynniki , na których są wykonywane badania pochodzą od znanych producentów . Sprzęt podlega corocznym przeglądom technicznym . W pracy przestrzegamy zasad dobrej praktyki laboratoryjnej . Wysoką jakość wyników gwarantuje kontrola wewnąrzlaboratoryjna i zewnątrzlaboratoryjna potwierdzona certyfikatem .


Godziny pobrań materiału do badań :


1 Punkt Pobrań w Piszu przy ul. Sienkiewicza 2 pok 15, pobieranie krwi w godz. 7:30 – 9:30 od poniedziałku do soboty, odbiór wyników w godz. 7:30 -11:00 oraz 13:30-14:30 od poniedziałku do piątku oraz w soboty 7:30 do 9:30 Nr tel 0-87 425 46 47


2 Punkt Pobrań w Białej Piskiej przy ul. Konopnickiej 4, w godz. 8:00 – 10:00 w poniedziałki i czwartki, odbiór wyników w godzinach pracy Punktu.


3 Punkt Pobrań w Orzyszu (Ośrodek Zdrowia przy ul.Cierniaka 12 w pomieszczeniu Poradni K.), w godz. 8:00 – 10:00 w czwartki, odbiór wyników w godzinach pracy Punktu.


4 Punkt Pobrań w Rucianem-Nidzie
Przychodnia Zdrowia w Rucianem-Nidzie ul. Polna 1 w pomieszczeniu Poradni K ( I piętro ) tel. 724 640 999, w godz. 7:30 – 10:00 w poniedziałki i czwartki, odbiór wyników w godzinach pracy Punktu.

Pobieranie materiału do badań bakteriologicznych w Punkcie Pobrań w Piszu przy ul. Sienkiewicza 2 w godz . 10:00-10:30 od poniedziałku do piątku . Pacjenci ze skierowaniem na test obciążenia glukozą ( DTTG i GCT ) powinni się zgłosić poza kolejnością najpóźniej do godz. 8:00 . Krew do badań pobierana jest w określonych godzinach rannych co jest zgodne z wymogami Dobrej Praktyki Laboratoryjnej . Bardzo prosimy o zgłaszanie się w godzinach otwarcia punktów , poza określonymi godzinami będą zamknięte .


Zapraszamy do korzystania z naszych usług
Podgląd wyników dla lekarzy zewnętrznych
Wygenerowano w sekund: 0.24
4,995,529 unikalne wizyty